Ženské masáže Mohendžodáro

Vychází se staroindické tradice a jsou upraveny pro moderní ženu. Mají úzkou souvislost s tantra jógou pro ženy Mohendžodáro, zakladatelů MUDr. Moniky Sičové a Ing. Igora Samotného. Jejich specifikem je, že je provádí pouze žena ženě a jsou výjimečné svou jemností, laskavostí, péčí a zaměřením na uvolnění a relaxaci. Žena, která je provádí se nazývá DEVÍ, popř. ADEPTKA DEVÍ a liší se od sebe pouze délkou svého výcviku.

Každá z masáží je pojmenována podle Bohyně. Jména jsou sice přejata z hinduismu, ale spíš než na náboženský význam se zaměřujeme na jejich aspekty. Rozdělují se na několik stupňů podle hloubky prožitku: Harmonizační, Transformační, Euforické a Intimní masáže. Jelikož slouží k vědomému poznání sebe sama resp. se používají jako ucelená terapie, je vhodné je absolvovat postupně všechny a každou vícekrát za sebou v časovém rozestupu. Takto přináší ženě největší užitek a potažmo i prožitek.

Cena první masáže Radharání (na seznámení) je 800,-/ 120 minut.

Každá další 1.500,-/ 120 minut,

případně plus 250,- za každých započatých 30 minut nad rámec jednoho setkání.

Co můžeš čekat?

Masáže jsou velmi jemné a laskavé, zaměřené na uvolnění a relaxaci. Mnoha ženám v dnešní době se právě takového laskavého doteku nedostává. Proto jsou jim ušité na míru - podporují ženské tělo, opečovávají ženskou duši, probouzejí ženské vlastnosti. Jsou vhodné pro každou ženu v jakémkoliv věku a podepřeny dlouholetou praxí.  Důležitý je u nich meditativní stav, který předává masérka ženě. Díky tomu se žena ponoří do ještě většího uvolnění.

Co raději nečekat?

Nejsou to sportovní masáže a nejsou zaměřeny na výkon. Nebudeme ani hledat žádná tvá bolavá místa a rozmasírovávat je.

Masáže jsou pro tebe protože:

Jsou skvělou prevencí onemocnění

Harmonizují hormonální systém

Pozitivně působí na vnitřní orgány

Aktivují detoxikaci těla

Povzbuzují imunitu a aktivují imunitní systém

Oživují a probouzí ženský pocit štěstí

Slouží k omlazování těla

Harmonizují váhu

I. Harmonizační masáže

Naladí tě zpět do tvého těla

Jako první zažiješ RADHARÁNÍ, která uvolní tvou mysl, probouzí přitažlivost a krásu. Až bude tvá hlava i mysl dostatečně uvolněná, po pár setkáních přejdeme na PÁRVATÍ, která ti přinese hluboké uvolnění těla od nashromážděných stresů a probouzí prožívání krásných věcí v životě. Také pomáhá ledvinám a rozpouští strachy a úzkosti. Harmonizační proces uzavřeme masáží LAKŠMÍ, která probouzí ženský pocit štěstí, omlazuje, povzbuzuje imunitu a podporuje hormonální systém.

Radharání

Masáž rukou, dekoltu, hlavy a obličeje

Párvatí

Masáž zad a šíje

Lakšmí

Masáž hrudníku a prsou

II. Transformační masáže

Rozpustí tě ve vlně vnitřní blaženosti

Na své cestě za objevováním ženství zažijež i SARASVATÍ, která slouží ke zkrášlování a detoxikaci, působí na játra, žlučník, urogenitální systém, slezinu, slinivku, podporuje v uzdravení kůži a podkoží. V neposlední řadě harmonizuje váhu těla. Pokračovat budeme masáží GÁJATRÍ, jejímž hlavním účinkem je centrování a zakořeňování člověka, otevírání kontaktu s vlastní životní silou a zdrojem energie. Rozpouští strach ze smrti a strach ze života. Působí na žaludek, střeva, trávicí systém, ledviny, močové cesty a hormonální systém. Cestu završíme masáží DEVÍ. Je to perla mezi ženskými masážemi. Slouží k celostnímu ozdravení, zkrášlení, povzbuzení funkce orgánů, posílení životních sil, povzbuzení ženských vlastností a ženského štěstí. Zbavuje strachů a psychického napětí, uvolňuje tělo. Podporuje meditativnost a všestranný talent zvláště k umění.

Sarasvatí

Masáž nohou

Gájatrí

Masáž břicha a pánve

Déví

Celotělová masáž

Jak dlouhé bude naše setkání?

Harmonizační masáže

Trvají čistého času asi 50 minut, avšak celé naše setkání zabere přibližně 120 minut, jelikož se před masáží ještě provádí dvě krátké procedury, na naladění a pro zvýšení účinku masáže.

Transformační masáže

Trvají čistého času asi 65 minut, tudíž celé naše setkání zabere přibližně 135 minut, jelikož se před masáží (stejně jako u předchozích) provádí dvě krátké procedury, na naladění a pro zvýšení účinku masáže.

Celotělová masáž Déví

Trvá čistého času 90 minut a tak počítej, že naše setkání bude trvat asi 150 minut, jelikož se před masáží (stejně jako u předchozích) provádí dvě krátké procedury, na naladění a pro zvýšení účinku masáže.

Hlavně nikam nepospíchat

PŘED MASÁŽÍ

Se na sebe společně naladíme cca 25 minutovým rozhovorem a posdílíme společně zážitky posledních dní. Zjistíme pomocí nádherných karet "Orákulum posvátné růže" tvé aktuální téma, které si neseš do masáže. Před samotnou masáží se spolu fyzicky propojíme pomocí "energetického odblokování" a díky společné "krátké relaxaci" se propojíme i na úrovni psychické. Toto společné ladění ještě o mnoho zvýší společný prožitek z masáže.

PO MASÁŽI

Protože se ti nebude chtít zvedat z lehátka - to mi věř:) Ale až se tak stane, posdílíme si zážitky z masáže nad hrnkem čaje a prožitek bude ještě doprobíhat. Určitě si na masáž v diáři vyhraď dostatek času.

MALÉ DOPORUČENÍ NA ZÁVĚR

Při masáži používám kvalitní a nahřátý sezamový olej, proto přijď v oblečení, kterému případný nesetřený olej nevadí.

Igor Samotný, Michaela Samotná • Ženské masáže Mohendžodáro • www.mohendzodaro.eu • info@sugama.cz