Reference opečovaných a spokojených klientek

Záře tvé ženské duše

Nechala jsem si zpracovat Akášický vhled od Niky. Byla jsem velmi mile překvapena, co všem jsem se dočetla. Velmi se mnou jednotlivé části rezonují. Dala jsem si nějaký čas, abych si vše navnímala a nacítila. Můj hlavní dar mě vlastně až tak nepřekvapil. Nicméně začínám se na něj dívat z jiného úhlu pohledu. Věta na závěr: NĚKDY JE POTŘEBA VÍCE VĚŘIT, NEŽ PŘEMÝŠLET je trefná. Dokonce bych slovo někdy nahradila vždy. Učím se to stále víc a víc, děkuju za připomenutí. Celkově mi přišla mnohá uvědomění. Pročítám si ho pravidelně a vždy mi k němu ještě něco přijde. Velmi užitečná „mapa“ k životu odkrývající to, co v sobě nosíme, jen si to většinou neuvědomujeme. Z celého srdce děkuji, Niky.
Lucie Horenskáhttps://luciehorenska.cz
Mám tu možnost načtení hodnotit po roce. Před rokem přišlo v pravou chvíli, kdy jsem procházela určitou proměnou. I nyní mě ale neustále překvapuje. I když člověk to stejně vše uvnitř ví. Informace, které jsou zhmotněné černé na bílém se ale dostanou k člověku najednou tak blízko, ze má šanci se minimálně dotknout toho, čeho potřebuje. A třeba mu to pomůže v nějakém uvědomění, díky kterému může nasměrovat své další cesty sebepoznání.
Lucie Váchováhttps://vtelesnit.cz
Výklad darů duše od Niky mi přinesl důležité uvědomění toho, co jsem někde ve skrytu tušila. Bylo to pro mě takovým hezkým potvrzením, že jsem na správné cestě. Děkuji moc Niky za dodatečné ujasnění toho, jak tyhle vědomosti využívat v praxi.
Kateřina Machekhttp://katerinamachek.cz

Objev své ženské štěstí

...
Pavlína Vondráčkováhttps://www.facebook.com/kyticezpodhuri/

Rozhovor s Lůnem

Ahoj, Niky, vůbec nevím, co ti na to mám napsat. Nevím, jak mám popsat, jak hodně si se trefila do pravdy. Děkuji
Kateřina Luxováhttps://porodniasistentkakatka.cz

Ženské po(h)lazení

Byla jsem obdarována Ženským po(h)lazením a moc jsem se na to těšila, protože jsem cítila, že péči potřebuji. I když to probíhalo na dálku, bylo to, jako by Nikol byla se mnou, jako by mě celým procesem provázela. Na začátku se dostavil pocit vděčnosti, že o mě někdo pečuje, bylo to, jako když vás maminka přikryje dekou a pohladí po tváři. Krásně se mi rozehřála srdeční čakra. Pak jsem vnímala také pátou čakru a přišla mi informace, že tam dochází k nějakému léčení. Měla jsem pocit, jako by mé tělo levitovalo, jako bych se ocitla v nekonečném prostoru vesmíru. Pak jsem uviděla na svém třetím oku diamant, ale nebyl tam položený, byl součástí mé hlavy jako nějaká pradávná koruna a rozzářil se. Vnímala jsem oceán a pocítila vděčnost za své dary duše. Za jejich unikátní kombinaci a měla pocit, že se aktivují na vyšší úroveň. A pak už nevím, co jak následovalo, vnímala jsem další obrazy ale upadala jsem do hlubokého klidu a nechala ten proces působit. Cítila jsem, že jsem na prahu před usnutím, ale také že mi to dodává potřebný odpočinek a znovu jsem se vrátila do bdělého stavu ve chvíli, kdy se Nikol od mé duše odpojila. Vím, že tento proces bude dále na úrovni duše probíhat a těším se na projevy mého záměru, který mi Nikol do Po(h)lazení vložila. Cítím se teď klidně a vyrovnaně a z celého srdce za tento dar děkuji 💗 A na závěr musím podotknout, že jsem byla velmi mile překvapená z dokumentu, který mi Nikol po Po(h)lazení poslala, ve kterém je mnoho informací o mých čakrách, propojení s elementy a mnoho dalšího a také výklad karet, takže mám dál z čeho čerpat.
Nakiria Jana Šimkováhttps://masaze-skala.webnode.cz/
Děkuji Nikolce ze srdce za její nádherné Po(h)lazení mé duše. Proces Po(h)lazení jsem si užívala, cítila jsem vibrace po celém těle, bylo to nádherné a hýčkající. Po Po(h)lazení mi od Niki přišel i výklad karet před a po Po(h)lazení a s odstupem času musím přiznat, že výklad krásně sedí. Několik dní po Po(h)lazení u mě probíhala čistka, jakoby se zhroutilo to staré a nefunkční ve mně a následně jsem se dávala dokupy úplně nově. Proběhly u mě změny v životě a nyní je můj život radostnější a šťavnatější, jakoby další dílky puzzle zapadly na své místo. Cítím se být víc v souladu s mou duší a jako bych nabrala do plachet ten správný směr. Těším se, co dalšího krásného mě potká. Niki je nádherná, láskyplná žena a ráda se u ní nechám opět Po(h)ladit, protože ten proces "po Po(h)lazení" za to stojí. Moc děkuji za její úžasnou péči.
Šárka Kresalia Horňáková
Na Po(h)lazení jsem se moc těšila. Mile mě překvapilo, jak vše, co mi Nikol napsala, sedělo. Už výklad karet mě dostal a pak přišlo Po(h)lazení. Dva týdny před Po(h)lazením mě pobolívalo v krku. V daný večer jsem však cítila zvláštní tlak právě v krku, takový jiný, dosud neznámý. Pak mi Nikol psala, že jsem v krční čakře měla zapíchnutý šíp, který odstraňovala. A to jsem si myslela, že nic cítit nebudu, wow. A jako bonus se vložené záměry začínají pomalu zhmotňovat v realitě. Pomalu cítím, že se mi mění můj pohled. Za sebe Nikol rozhodně doporučuji.
Kristýna Charvátová
Byla jsem velmi zvědavá, jaké Po(h)lazení od Nikoly bude, zda budu něco cítit ve fyzickém těle a co mi následně Nikola sdělí, že se jí při tom zjevovalo, co k ní přicházelo. Samotné Po(h)lazení u mě sice nakonec proběhlo téměř bez fyzických vjemů, zato jsem měla vize, které de facto korespondovaly s tím, co mi následně Nikola napsala, že dělala a jaké mi vyložila karty. Po Po(h)lazení jsem se cítila radostně, celistvě a ukotveně. A tyto pocity spolu s pocitem vděčnosti a takového jakoby spočinutí v sobě se umocnily díky ranní očistné sprše, která pro mě byla nečekaně silným zážitkem. Za mě je Ženské Po(h)lazení supr služba, jejíž účinky se projevují ještě dlouho po absolvování.
Klára Bílková
Nikči energii jsem zpozorovala hnedka druhý den po Po(h)lazení. Její energie je hřejivá a působí opravdu přesně tam, kde má. Můj záměr byl, abych se trošku za měřila na jídlo, pohyb a celkové zdraví, protože jsem ho velmi dlouhou dobu zanedbávala a nebyla jsem schopná si pro to udělat v životě prostor. Tohle se uskutečnilo téměř okamžitě. V průběhu pár dní jsem začla opravdu cvičit a jíst zdravě a co víc, zamilovala jsem si to. Můžu tedy proto říct, že Po(h)lazení Nikči opravdu udělalo, co mělo a ještě víc. Nikču můžu jenom doporučit.
Barbora Nedokos
Děkuji moc Nikole za krásné Ženské po(h)lazení. Hned ze začátku Po(h)lazení jsem měla vizi, ve které jsem na sobě měla jako by vrstvu "mého nepravého já". Chtěla jsem ji sundat, ale bála jsem se, že když to udělám, tak zemřu. A lidé v mém okolí mě od tohoto kroku také odrazovali! Nechtěli, abych byla sama sebou, abych se změnila! V průběhu Po(h)lazení jsem vnímala jemnou, pečující energii, která jako by omývala celé mé tělo. Cítila jsem, jak se uvolňují bloky za krkem, na hrudníku a podél celé páteře. Tato metoda je prostě skvělá. Přesto, že se jedná o jemnou a pečující energii, nezanedbatelný je také její očistný efekt. Po Po(h)lazení mě Nikol informovala, jak to probíhalo u ní, jak to vnímala. Její postřehy naprosto korespondovaly s tím, co jsem si cítila už před terapií a vnesly do celého procesu ještě více uvědomění a pochopení. Také jsem obdržela výklad z Osho zen tarotu, na téma "jak je to nyní". Ženské po(h)lazení velice doporučuji každému, kdo se na své cestě cítí zaseknutý nebo něčím (někým, sám sebou ) brzděný nebo komukoliv, kdo chce očistit a zharmonizovat své energie a propojit více duši s tělem. 
Karolína Bartáková

Ženské masáže - Radharání

Masážní rituál s bohyní Radharání v podání Niki je něco tak nádherného, co prostě musíte zažít (často se přistihnu, že přemýšlím, které ženě v mém okolí by to udělalo dobře). Když se mě Nikol dotýkala svýma horkýma rukama, bylo to tak neuvěřitelně příjemné. Jsem si jistá, že každá žena u ní kromě masáže dostává ještě bonus navíc. Miluju vůni růže, která mě vždycky provázela ještě několik hodin po návratu domů. Při masáži se mi pokaždé odehrává něco jiného, ale nejvíc slastný je pro mě jemný a energií nabitý dotek v oblasti zápěstí a prstů. Obvykle už tak po týdnu začínám počítat dny, kdy pojedu na další masáž. 
Martina Filipováwww.inspiracezeny.cz
Děkuji, děkuji děkuji . Toto jsou slova, která po týdnu po ukončení tří masáží Radarání stále vnímám... Veliká vděčnost za vše, co se děje na všech úrovních. V úrovni těla byly masáže velmi příjemné, hladivé... Uvolnění a odložení těžkého batohu z ramen. Otevření hrudníku, uvolnění tlaku na prsou. Při masáži postupně procítění pánve až ke konečkům prstů na rukou i nohou (přesto, že se jedná o masáž hlavy a dekoltu ). V úrovni mysli pak otevření očí ve spoustě zajetých programů, nové vhledy, nové jednodušší a přímější cesty v komunikaci se svým tělem, ale i v partnerském vztahu. No a pro duši to bylo od začátku jasné ANO . Přímá cesta k sobě, už žádné okliky.
Pavla Vajrauchováwww.tvorimecelek.cz
Po prvotním zklamání, že "musím" projít minimálně 3 masážemi Radharání, mě nakonec masáže nadchly. Každá masáž prohlubovala propojení s vnitřní bohyní a prohlubovala krásné pocity. Zároveň při každé masáži jsem při dotycích cítila po těle energii a uvolnění. A s každou masáží se stupňovala příjemná intenzita. Při třetí masáži jsem se cítila jako egyptská královna. Opecovávaná, krásná, úspěšná a všemi milovaná. Ten pocit mám stále v sobě i po 3 týdnech po masáži. Přála bych to všem ženám. Nejen že Vám to zvedne sebevědomí, ale hlavně příjemný pocit uvnitř Vás.
Radka Krosnářováwww.prokvalitnizivot.cz
U Niky jsem absolvovala masáž Radharání. Ze začátku jsem si vůbec nedokázala představit, jak bude celá tato masáž probíhat. Od úvodního povídání, čaje, čokošky a oříšků přes samotnou masáž až na závěr to bylo jedno velké WOW! Jelikož je ženský princip moje velké téma, pomohla (i pomáhá) mně tato hýčkací procedura v tom objevit sama sebe i své ženství. Toto je téma, které se týká mnoha žen a já jednoznačně doporučuji tuto relaxační, "terapeuticko-ženskou" masáž všema deseti.
Markéta Verbíkováwww.jsemdula.cz
Masáž od Niki je jako pohlazení po duši, potěšení všech smyslů. Od prvního okamžiku po závěrečné loučení plná pozornost, plné bytí tady a teď. Dotek samotný je vyživující, laskavý, omlazující, plný podpůrné energie. Už se těším na další.
Alena Hýblová
Pocit masáží Radharání zprostředkovaný energií od krásné ženy Nikoly, jsem vnímala velmi jemně, s mým novým, kouzelným prožitkem hýčkané princezny a opečovávané královny, jemným dotykem lásky. Děkuji a přeji i Vám.
Vladimíra Táborská
Masáže Radharání jsou prvním krůčkem při rozproudění ženské energie. Niky je úžasná šamanka a průvodkyně. Jemně s pomocí vnitřní intuice otvírá dosud nepoznané stránky mne samé. Jsem vděčná, že mohu proplouvat mezi střípky poslání, které se během cesty skládají do neuvěřitelné mozaiky.
Jana Heckenbergerová

Lazebničky - koupelové krabičky

Lazebnička je pro ženy, které se mají rády a dělá jim dobře o sebe pečovat. Pro ženy, které chtějí udělat z obyčejné koupele lázeň s přesahem. Sada nádherně voní a čaj je velmi lahodný. Je z ní cítit ženská esence a mystičnost. Koupel s rituálem jsem si velmi vychutnala. Děkuji ženě, která pro mě tuto slast s láskou připravila.  
Jana MisíkováLazebnička "Zázraky se dějí"
Krásný dárek, který potěší všechny smysly. Voňavá krabička s poklady pro ženskou duši, která je skvělým základem pro rituál, při němž se dějí zázraky. Dopřát si relax, napustit si vanu a vypnout. Myslím, že tohle potřebuje občas každý a tato lazebnička je k tomu přímo stvořená.
Kristýna CharvátováLazebnička "Zázraky se dějí"
Lazebnička mi připomněla, jak je krásné a důležité o sebe pečovat. Dopřát si čas v objetí voňavé teplé vody, výjimečně bez ohledu na obsah bojleru a zbývající členy rodiny Nechat se jemně kolébat poskakujícím plamínkem svíčky v měkké tmě. Naplnit smysly vůní a dotykem. Oživit své tělo úžasnými esencemi a lahodným čajem. Největší radost mi udělal květinový tvar lufy, ten jsem prozkoumávala a obdivovala jako malé dítě.
Ivana FišarováLazebnička "Smyslné laskání"
Přiznám se, jsem sprchovací tip. I ve sprše jsem průměrně 3 minuty. Když vana, tak max. 2krát do měsíce cca na 15 minut. Přesto si mě Lazebnička zavolala. Rituál jsem si náramně užila, a v lázni strávila více jak půl hodiny. Děkuji za možnost tento nádherný zážitek, který by si čas od času měla dopřát každá žena, zažít.
Barbora MorávkováLazebnička "Smyslné laskání"
Poslední dobou jsem byla hodně vytížená. Zároveň jsem pozorovala všechny své vzorce ohledně perfekcionismu a přemýšlela, co s nimi. Lazebnička od Niki přišla v pravý čas a moje tělo si hned vybralo Sebeláskovou. Jak jinak. Nacházet lásku a péči v sobě. Umět si ji dát. Nechat se podpořit. Nádherná jemnost a síla růže mě úplně pohltila. Rituál ve vaně jsem si moc užila. Taky rollonek si dávám celý den. Kdykoliv mám pocit, že potřebuji cítit tu péči, něhu, lásku, čichnu si a najednou vnímám, jak ke mně proudí výživa a starosti odplouvají. Je nádherné si dovolovat péči a něhu vůči sobě a spojovat se tak se sebeláskou. Děkuji moc.
Kristýna BradováLazebnička "Koupel v sebelásce"
Hned jsem věděla, kam sáhnout, když jsem se cítila slabá a jakože na mě něco leze. Tahle kouzelná Lazebnička léčí už tím, jak je vizuálně nádherná a lahodná vůně prochází i přes obal, přiznám se, ze jsem měla chuť obsah i ochutnat Díky návodu jsem věděla, jak svůj první vědomý koupelnový rituál provést. A můj zážitek byl stejně kouzelný, jako samotná krabička. Zpomalila jsem, vychutnala si čaj, příjemnou vůni v koupeli, světlo svíčky, mytí mýdlem ve tvaru měsíce. Ulevilo se mi, odešlo ze mě napětí. Koupel s Lazebničkou Zpět do své síly byl zážitek pro všechny moje smysly. Díky inhalační tyčince a olejíčku si udržím napojení na léčivé světlo a krásný pocit z koupele. 
Kateřina DiblíkováLazebnička" Zpět do své síly"