Ošetření AccesBars

Celý život je mnohem jednodušší než se nám zdá, každým okamžikem si volíme svou budoucnost, většinou právě na základě toho, jak vidíme tuto realitu, co si o ní myslíme, jaké úhly pohledů máme, co je pro nás možné a co není. Pokud chcete cokoli změnit, je třeba změnit úhel pohledu, názor, přesvědčení, to, co vás drží v zajetí stále stejných vzorců chování, které jsou většinou převzaté, takže ani nejsou vaše. Jak na to? Slyšeli jste už o Access Bars?

Trocha z historie metody:
Vznikla v roce 1990 v USA, je součástí nástrojů a procesů ACCESS CONSCIOUSNESS a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit mnohé oblasti jejich životů. Metoda se stále vyvíjí, její zakladatelé Gary Douglas a Dr. Dain Heer pořádají kurzy po celém světě, aktualizují její prostředky dle současné energie a vědomí ve světě. 

Co to je Access Bars?

Velmi jednoduchá a přitom účinná metoda, která mění životy tisícům lidí, kteří ji ovládají. Bars je 32 bodů na hlavě, kterých se během sezení lehce dotýkáme v různých kombinacích, které rozproudí jejich energii. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, kreativita, radost, mír a klid, naděje a sny a další. Lehnete si na lehátko, zakryjete se teplou dekou, zavřete si oči, uklidníte mysl a uvolníte se. Díky tomu se rychle dostanete do stavu hluboké relaxace. Mozkové vlny se zpomalí, tělo během sezení uvolňuje emoce, omezení a bloky, zastaralé vzorce chování a myšlení, otevírá se vědomí, uvolňují se myšlenky s negativním nábojem. Je to jako když z hard disku počítače vymažete soubory, které už nepotřebujete.

"Váš úhel pohledu tvoří vaši realitu, vaše realita netvoří váš úhel pohledu"

Účinky Access Bars:

 • Odstranění bolestí různých částí těla
  Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  Uvolnění stresu a napětí
  Pomoc při obtížných životních situacích
  Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy
  Snížení hyperaktivity u dětí
  Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

Cena za 1 setkání trvající 60 minut je 1.000,-