Služby a produkty pro ženy,
které chtějí péči o sebe pozvednout na vyšší úroveň

IKIGAI USP koučink

online služba
Japonský introspektivní systém osobnosti. Hlavními tématy jsou 4 životní okruhy: Co miluješ, V čem vynikáš, Co svět potřebuje a Co tě uživí. Spojením těchto oblastí v průsečíku se nachází tvé IKIGAI- smysl bytí či životní poslání. Jednoduše řečeno: "důvod, proč ráno vstát z postele" 🙂

Ženské po(h)lazení

online služba
Energetická služba vhodná hlavně pro ženy, které jsou dlouhodobě v mužské energii, ale chtějí se více cítit jako žena a své ženství mnohem více prožívat v běžném životě. Ženu zabalím do své jemné ženské energie a univerzální Lásky, zeptám se její vnitřní rodiny (žena, muž, dítě) co potřebují a předám vzkaz od ženského energetického lůna (co potřebuje a co je třeba udělat pro jeho spokojenost).

Ženské masáže

osobní setkání
Pravý klenot mezi masážemi. Jejich základem je jemný hladivý dotek, který mnoha ženám v dnešní době schází. Vyznačují se tím, že je provádí pouze žena ženě.

Meditace pro ženy

osobní setkání
Unikátní projekt pro osobní transformaci žen z řad široké veřejnosti bez předchozích zkušeností s meditacemi. Tvoří je 28 dlouhých uměleckých skladeb mnoha žánrů a každá meditace má svoji mudru (tantru prstů).

Ošetření AccesBars

osobní setkání
Access bars (barsy) je práce s tělem a s energií. Je to soubor 32 bodů na hlavě, který zahrnuje různé oblasti jako peníze, kontrola, kreativita, léčení, sexualita, vědomí, klid a mír, komunikace...

Lazebničky

fyzický produkt
Tvé průvodkyně domácím hýčkáním. Jsou to 4 druhy koupelových krabiček, které z tvé všední koupele udělají nevšední koupelový rituál.