Ženské po(h)lazení

Byla jsem obdarována Ženským po(h)lazením a moc jsem se na to těšila, protože jsem cítila, že péči potřebuji. I když to probíhalo na dálku, bylo to, jako by Nikol byla se mnou, jako by mě celým procesem provázela. Na začátku se dostavil pocit vděčnosti, že o mě někdo pečuje, bylo to, jako když vás maminka přikryje dekou a pohladí po tváři. Krásně se mi rozehřála srdeční čakra. Pak jsem vnímala také pátou čakru a přišla mi informace, že tam dochází k nějakému léčení. Měla jsem pocit, jako by mé tělo levitovalo, jako bych se ocitla v nekonečném prostoru vesmíru. Pak jsem uviděla na svém třetím oku diamant, ale nebyl tam položený, byl součástí mé hlavy jako nějaká pradávná koruna a rozzářil se. Vnímala jsem oceán a pocítila vděčnost za své dary duše. Za jejich unikátní kombinaci a měla pocit, že se aktivují na vyšší úroveň. A pak už nevím, co jak následovalo, vnímala jsem další obrazy ale upadala jsem do hlubokého klidu a nechala ten proces působit. Cítila jsem, že jsem na prahu před usnutím, ale také že mi to dodává potřebný odpočinek a znovu jsem se vrátila do bdělého stavu ve chvíli, kdy se Nikol od mé duše odpojila. Vím, že tento proces bude dále na úrovni duše probíhat a těším se na projevy mého záměru, který mi Nikol do Po(h)lazení vložila. Cítím se teď klidně a vyrovnaně a z celého srdce za tento dar děkuji 💗 A na závěr musím podotknout, že jsem byla velmi mile překvapená z dokumentu, který mi Nikol po Po(h)lazení poslala, ve kterém je mnoho informací o mých čakrách, propojení s elementy a mnoho dalšího a také výklad karet, takže mám dál z čeho čerpat.
Nakiria Jana Šimkováhttps://masaze-skala.webnode.cz/
Děkuji Nikolce ze srdce za její nádherné Po(h)lazení mé duše. Proces Po(h)lazení jsem si užívala, cítila jsem vibrace po celém těle, bylo to nádherné a hýčkající. Po Po(h)lazení mi od Niki přišel i výklad karet před a po Po(h)lazení a s odstupem času musím přiznat, že výklad krásně sedí. Několik dní po Po(h)lazení u mě probíhala čistka, jakoby se zhroutilo to staré a nefunkční ve mně a následně jsem se dávala dokupy úplně nově. Proběhly u mě změny v životě a nyní je můj život radostnější a šťavnatější, jakoby další dílky puzzle zapadly na své místo. Cítím se být víc v souladu s mou duší a jako bych nabrala do plachet ten správný směr. Těším se, co dalšího krásného mě potká. Niki je nádherná, láskyplná žena a ráda se u ní nechám opět Po(h)ladit, protože ten proces "po Po(h)lazení" za to stojí. Moc děkuji za její úžasnou péči.
Šárka Kresalia Horňáková
Na Po(h)lazení jsem se moc těšila. Mile mě překvapilo, jak vše, co mi Nikol napsala, sedělo. Už výklad karet mě dostal a pak přišlo Po(h)lazení. Dva týdny před Po(h)lazením mě pobolívalo v krku. V daný večer jsem však cítila zvláštní tlak právě v krku, takový jiný, dosud neznámý. Pak mi Nikol psala, že jsem v krční čakře měla zapíchnutý šíp, který odstraňovala. A to jsem si myslela, že nic cítit nebudu, wow. A jako bonus se vložené záměry začínají pomalu zhmotňovat v realitě. Pomalu cítím, že se mi mění můj pohled. Za sebe Nikol rozhodně doporučuji.
Kristýna Charvátová
Byla jsem velmi zvědavá, jaké Po(h)lazení od Nikoly bude, zda budu něco cítit ve fyzickém těle a co mi následně Nikola sdělí, že se jí při tom zjevovalo, co k ní přicházelo. Samotné Po(h)lazení u mě sice nakonec proběhlo téměř bez fyzických vjemů, zato jsem měla vize, které de facto korespondovaly s tím, co mi následně Nikola napsala, že dělala a jaké mi vyložila karty. Po Po(h)lazení jsem se cítila radostně, celistvě a ukotveně. A tyto pocity spolu s pocitem vděčnosti a takového jakoby spočinutí v sobě se umocnily díky ranní očistné sprše, která pro mě byla nečekaně silným zážitkem. Za mě je Ženské Po(h)lazení supr služba, jejíž účinky se projevují ještě dlouho po absolvování.
Klára Bílková
Nikči energii jsem zpozorovala hnedka druhý den po Po(h)lazení. Její energie je hřejivá a působí opravdu přesně tam, kde má. Můj záměr byl, abych se trošku za měřila na jídlo, pohyb a celkové zdraví, protože jsem ho velmi dlouhou dobu zanedbávala a nebyla jsem schopná si pro to udělat v životě prostor. Tohle se uskutečnilo téměř okamžitě. V průběhu pár dní jsem začla opravdu cvičit a jíst zdravě a co víc, zamilovala jsem si to. Můžu tedy proto říct, že Po(h)lazení Nikči opravdu udělalo, co mělo a ještě víc. Nikču můžu jenom doporučit.
Barbora Nedokos
Děkuji moc Nikole za krásné Ženské po(h)lazení. Hned ze začátku Po(h)lazení jsem měla vizi, ve které jsem na sobě měla jako by vrstvu "mého nepravého já". Chtěla jsem ji sundat, ale bála jsem se, že když to udělám, tak zemřu. A lidé v mém okolí mě od tohoto kroku také odrazovali! Nechtěli, abych byla sama sebou, abych se změnila! V průběhu Po(h)lazení jsem vnímala jemnou, pečující energii, která jako by omývala celé mé tělo. Cítila jsem, jak se uvolňují bloky za krkem, na hrudníku a podél celé páteře. Tato metoda je prostě skvělá. Přesto, že se jedná o jemnou a pečující energii, nezanedbatelný je také její očistný efekt. Po Po(h)lazení mě Nikol informovala, jak to probíhalo u ní, jak to vnímala. Její postřehy naprosto korespondovaly s tím, co jsem si cítila už před terapií a vnesly do celého procesu ještě více uvědomění a pochopení. Také jsem obdržela výklad z Osho zen tarotu, na téma "jak je to nyní". Ženské po(h)lazení velice doporučuji každému, kdo se na své cestě cítí zaseknutý nebo něčím (někým, sám sebou ) brzděný nebo komukoliv, kdo chce očistit a zharmonizovat své energie a propojit více duši s tělem. 
Karolína Bartáková