Lazebničky - koupelové krabičky

Lazebnička je pro ženy, které se mají rády a dělá jim dobře o sebe pečovat. Pro ženy, které chtějí udělat z obyčejné koupele lázeň s přesahem. Sada nádherně voní a čaj je velmi lahodný. Je z ní cítit ženská esence a mystičnost. Koupel s rituálem jsem si velmi vychutnala. Děkuji ženě, která pro mě tuto slast s láskou připravila.  
Jana MisíkováLazebnička "Zázraky se dějí"
Krásný dárek, který potěší všechny smysly. Voňavá krabička s poklady pro ženskou duši, která je skvělým základem pro rituál, při němž se dějí zázraky. Dopřát si relax, napustit si vanu a vypnout. Myslím, že tohle potřebuje občas každý a tato lazebnička je k tomu přímo stvořená.
Kristýna CharvátováLazebnička "Zázraky se dějí"
Lazebnička mi připomněla, jak je krásné a důležité o sebe pečovat. Dopřát si čas v objetí voňavé teplé vody, výjimečně bez ohledu na obsah bojleru a zbývající členy rodiny Nechat se jemně kolébat poskakujícím plamínkem svíčky v měkké tmě. Naplnit smysly vůní a dotykem. Oživit své tělo úžasnými esencemi a lahodným čajem. Největší radost mi udělal květinový tvar lufy, ten jsem prozkoumávala a obdivovala jako malé dítě.
Ivana FišarováLazebnička "Smyslné laskání"
Přiznám se, jsem sprchovací tip. I ve sprše jsem průměrně 3 minuty. Když vana, tak max. 2krát do měsíce cca na 15 minut. Přesto si mě Lazebnička zavolala. Rituál jsem si náramně užila, a v lázni strávila více jak půl hodiny. Děkuji za možnost tento nádherný zážitek, který by si čas od času měla dopřát každá žena, zažít.
Barbora MorávkováLazebnička "Smyslné laskání"
Poslední dobou jsem byla hodně vytížená. Zároveň jsem pozorovala všechny své vzorce ohledně perfekcionismu a přemýšlela, co s nimi. Lazebnička od Niki přišla v pravý čas a moje tělo si hned vybralo Sebeláskovou. Jak jinak. Nacházet lásku a péči v sobě. Umět si ji dát. Nechat se podpořit. Nádherná jemnost a síla růže mě úplně pohltila. Rituál ve vaně jsem si moc užila. Taky rollonek si dávám celý den. Kdykoliv mám pocit, že potřebuji cítit tu péči, něhu, lásku, čichnu si a najednou vnímám, jak ke mně proudí výživa a starosti odplouvají. Je nádherné si dovolovat péči a něhu vůči sobě a spojovat se tak se sebeláskou. Děkuji moc.
Kristýna BradováLazebnička "Koupel v sebelásce"
Hned jsem věděla, kam sáhnout, když jsem se cítila slabá a jakože na mě něco leze. Tahle kouzelná Lazebnička léčí už tím, jak je vizuálně nádherná a lahodná vůně prochází i přes obal, přiznám se, ze jsem měla chuť obsah i ochutnat Díky návodu jsem věděla, jak svůj první vědomý koupelnový rituál provést. A můj zážitek byl stejně kouzelný, jako samotná krabička. Zpomalila jsem, vychutnala si čaj, příjemnou vůni v koupeli, světlo svíčky, mytí mýdlem ve tvaru měsíce. Ulevilo se mi, odešlo ze mě napětí. Koupel s Lazebničkou Zpět do své síly byl zážitek pro všechny moje smysly. Díky inhalační tyčince a olejíčku si udržím napojení na léčivé světlo a krásný pocit z koupele. 
Kateřina DiblíkováLazebnička" Zpět do své síly"