V jaké fázi rozkvětu je tvé ženství?

vyhodnocení testu

Nejvíce odpovědí "A"

Sladce
spící

POUPÁTKO

Nevíš co s tím? Nevadí! Každá z nás někdy a někde začínala. Pokud uvnitř sebe cítíš touhu po rozkvětu, napiš mi a domluvíme se na 15 minutové kontultaci zdarma, kde probereme, co by ti mohlo pomoci.
Pokud jsi ale spokojená s tím, jak to máš teď, tak je to také správně a já ti přeji jen to nejlepší na tvé cestě ženstvím.

Nejvíce odpovědí "B"

Čerstvě probuzený
KVÍTEK

Je úžasné, že už jsi se vydala na nádhernou cestu objevování, ale někdy tě přepadne pocit, jestli jsi na správné cestě a jestli je to "to ono" o čem slýcháš od ostaních žen. Pokud bys potřebovala podporu, nebo jen sdílet své pocity- napiš mi a domluvíme se na společném setkání.

Nejvíce odpovědí "C"

Jemná
křehká
KVĚTINKA

Gratuluji ti! Už jsi nějakou cestu svého ženského seberozvoje ušla a leccos už o sobě víš a znáš. Užíváš si své ženství a víš co ti dělá dobře. Ráda trávíš čas mezi ženami a tato setkání tě dosycují a obohacují. Právě pro takové ženy jako jsi ty, mám své služby a produkty. Mrkni se a pokud s tebou některá rezonuje, moc ráda se s tebou setkám. Budeš-li váhat, napiš mi a probereme to.

Nejvíce odpovědí "D"

Nádherně vonící
KVĚTENSTVÍ

Ženo nádherná! Je úžasné, kam až jsi na své ženské cestě došla. Právem se můžeš nechat oslovovat Bohyně či Královna svého života. Až bude na našem světě toliko úžasných bytostí jako jsi ty, bude tu nádherné místo pro život v míru, jemnosti a laskavosti. Prosím, pokračuj ve své cestě a inspiruj další ženy! Pokud bys někdy chtěla pohýčkat či rozmazlit, jsem tu pro tebe!