Ženská masáž Radharání

Masážní rituál s bohyní Radharání v podání Niki je něco tak nádherného, co prostě musíte zažít (často se přistihnu, že přemýšlím, které ženě v mém okolí by to udělalo dobře). Když se mě Nikol dotýkala svýma horkýma rukama, bylo to tak neuvěřitelně příjemné. Jsem si jistá, že každá žena u ní kromě masáže dostává ještě bonus navíc. Miluju vůni růže, která mě vždycky provázela ještě několik hodin po návratu domů. Při masáži se mi pokaždé odehrává něco jiného, ale nejvíc slastný je pro mě jemný a energií nabitý dotek v oblasti zápěstí a prstů. Obvykle už tak po týdnu začínám počítat dny, kdy pojedu na další masáž. 
Martina Filipováwww.inspiracezeny.cz
Děkuji, děkuji děkuji . Toto jsou slova, která po týdnu po ukončení tří masáží Radarání stále vnímám... Veliká vděčnost za vše, co se děje na všech úrovních. V úrovni těla byly masáže velmi příjemné, hladivé... Uvolnění a odložení těžkého batohu z ramen. Otevření hrudníku, uvolnění tlaku na prsou. Při masáži postupně procítění pánve až ke konečkům prstů na rukou i nohou (přesto, že se jedná o masáž hlavy a dekoltu ). V úrovni mysli pak otevření očí ve spoustě zajetých programů, nové vhledy, nové jednodušší a přímější cesty v komunikaci se svým tělem, ale i v partnerském vztahu. No a pro duši to bylo od začátku jasné ANO . Přímá cesta k sobě, už žádné okliky.
Pavla Vajrauchováwww.tvorimecelek.cz
Po prvotním zklamání, že "musím" projít minimálně 3 masážemi Radharání, mě nakonec masáže nadchly. Každá masáž prohlubovala propojení s vnitřní bohyní a prohlubovala krásné pocity. Zároveň při každé masáži jsem při dotycích cítila po těle energii a uvolnění. A s každou masáží se stupňovala příjemná intenzita. Při třetí masáži jsem se cítila jako egyptská královna. Opecovávaná, krásná, úspěšná a všemi milovaná. Ten pocit mám stále v sobě i po 3 týdnech po masáži. Přála bych to všem ženám. Nejen že Vám to zvedne sebevědomí, ale hlavně příjemný pocit uvnitř Vás.
Radka Krosnářováwww.prokvalitnizivot.cz
U Niky jsem absolvovala masáž Radharání. Ze začátku jsem si vůbec nedokázala představit, jak bude celá tato masáž probíhat. Od úvodního povídání, čaje, čokošky a oříšků přes samotnou masáž až na závěr to bylo jedno velké WOW! Jelikož je ženský princip moje velké téma, pomohla (i pomáhá) mně tato hýčkací procedura v tom objevit sama sebe i své ženství. Toto je téma, které se týká mnoha žen a já jednoznačně doporučuji tuto relaxační, "terapeuticko-ženskou" masáž všema deseti.
Markéta Verbíkováwww.jsemdula.cz
Masáž od Niki je jako pohlazení po duši, potěšení všech smyslů. Od prvního okamžiku po závěrečné loučení plná pozornost, plné bytí tady a teď. Dotek samotný je vyživující, laskavý, omlazující, plný podpůrné energie. Už se těším na další.
Alena Hýblová
Pocit masáží Radharání zprostředkovaný energií od krásné ženy Nikoly, jsem vnímala velmi jemně, s mým novým, kouzelným prožitkem hýčkané princezny a opečovávané královny, jemným dotykem lásky. Děkuji a přeji i Vám.
Vladimíra Táborská
Masáže Radharání jsou prvním krůčkem při rozproudění ženské energie. Niky je úžasná šamanka a průvodkyně. Jemně s pomocí vnitřní intuice otvírá dosud nepoznané stránky mne samé. Jsem vděčná, že mohu proplouvat mezi střípky poslání, které se během cesty skládají do neuvěřitelné mozaiky.
Jana Heckenbergerová