Načtu ti tvé Dary duše, abys věděla kde jsou tvé nejsilnější stránky a mohla jsi konečně naplno žít v souladu se svou největší silou. Mohu ti také rozšířit tvé sebepoznání o načtení původu duše, její specializaci či energetický profil. Pokud bys měla zájem o všechny tyto informace, jako dáreček ti načtu i aktuální vzkaz od tvé duše, abys věděla, po čem teď nejvíce touží.

Objev své IKIGAI!

online služba
Dobrodružná koučovací cesta do největších hlubin tvého nitra plná AHA momentů a úžasných uvědomění. Pokud sis už někdy v životě položila otázku: "Jaké je mé poslání" nebo "Proč jsem vlastně tady" a stále nemáš odpověď, využij tuto nabídku a vydej se se na cestu sama k sobě.

Ženské po(h)lazení

online služba
Energetická služba vhodná hlavně pro ženy, které jsou dlouhodobě v mužské energii, ale chtějí se více cítit jako žena a své ženství mnohem více prožívat v běžném životě. Zabalím tě do své jemné ženské energie a univerzální Lásky, zeptám se tvé vnitřní rodiny (žena, muž, dítě) co potřebují a předám ti vzkaz od tvého ženského energetického lůna (co potřebuje a co je třeba udělat pro jeho spokojenost).

Lazebničky

fyzický produkt
Tvé průvodkyně domácím hýčkáním. Vytvořila jsem pro tebe 4 druhy koupelových krabiček, které z tvé všední koupele udělají nevšední koupelový rituál.

Ošetření AccesBars

osobní setkání
Access bars (barsy) je práce s tělem a s energií. Soubor 32 bodů na hlavě, který zahrnuje různé oblasti jako peníze, kontrola, kreativita, léčení, sexualita, vědomí, klid a mír, komunikace...

Ženské masáže

osobní setkání
Pravý klenot mezi masážemi. Jejich základem je jemný hladivý dotek, který mnoha ženám v dnešní době schází. Vyznačují se tím, že je provádí pouze žena ženě.

Meditace pro ženy

osobní setkání
Unikátní projekt pro osobní transformaci žen z řad široké veřejnosti bez předchozích zkušeností s meditacemi. Tvoří je 28 dlouhých uměleckých skladeb mnoha žánrů a každá meditace má svoji mudru (tantru prstů).