Ženské masáže Mohendžodáro

Vychází se staroindické tradice a jsou upraveny pro moderní ženu.

Mají úzkou souvislost s tantra jógou pro ženy Mohendžodaro, zakladatelů MUDr. Moniky Sičové a Ing. Igora Samotného.

Jejich specifikem je, že je provádí pouze žena ženě a jsou výjimečné svou jemností, laskavostí, péčí a zaměřením na uvolnění a relaxaci.

Žena, která je provádí se nazývá DEVÍ , popř. ADEPTKA DEVÍ a liší se od sebe pouze délkou svého výcviku.

Každá z masáží je pojmenována podle Bohyně. Jména jsou sice přejata z hinduismu, ale spíš než na náboženský význam se zaměřujeme na jejich aspekty. První masáží je RADHARÁNÍ – masáž rukou a hlavy. Jejím aspektem je žena-kráska. PÁRVÁTÍ v aspektu žena – milenka je masáž krku a zad a masáž LAKŠMÍ je masáží nohou a prsou, v aspektu žena-živitelka. Tomuto prvnímu stupni se říká Harmonizační masáže. Následují stupně TransformačníchEuforických a Intimních masáží. 

Jelikož slouží k vědomému poznání sebe sama resp. se používají jako ucelená terapie, je vhodné je absolvovat postupně všechny a každou vícekrát za sebou v časovém rozestupu. 

Takto přináší ženě největší užitek a potažmo i prožitek.

CO MŮŽEŠ ČEKAT?

Masáže jsou velmi jemné a laskavé, zaměřené na uvolnění a relaxaci. Mnoha ženám v dnešní době se právě takového laskavého doteku nedostává. Proto jsou jim ušité na míru – podporují ženské tělo, opečovávají ženskou duši, probouzejí ženské vlastnosti. Jsou vhodné pro každou ženu v jakémkoliv věku a podepřeny dlouholetou praxí. Důležitý je u nich meditativní stav, který předává masérka ženě. Díky tomu se žena ponoří do ještě většího uvolnění. 

CO RADĚJI NEČEKAT?

Nejsou to sportovní masáže a nejsou zaměřeny na výkon.

MASÁŽE JSOU PRO TEBE PROTOŽE:

Jsou skvělou prevencí onemocnění • Harmonizují hormonální systém • Pozitivně působí na vnitřní orgány • Aktivují detoxikaci těla • Povzbuzují imunitu, aktivují imunitní systém • Oživují a probouzí ženský pocit štěstí • Slouží k omlazování těla • Harmonizují váhu​​​

Pokud Tě myšlenka takového rozmazlování nadchla a chceš se cítit jako královna, mrkni na aktuální termíny.

♥ Už se na Tebe moc těším ♥


1) HARMONIZAČNÍ MASÁŽE

Jako první zažiješ RADHARÁNÍ, harmonizační masáž rukou a hlavy, která uvolní Tvou mysl, probouzí přitažlivost a krásu. Až bude tvá hlava i mysl dostatečně uvolněná, po pár setkáních přejdeme na PÁRVATÍ, harmonizační masáž krku a zad, která Ti přinese hluboké uvolnění těla od nashromážděných stresů a probouzí prožívání krásných věcí v životě. Také pomáhá ledvinám a rozpouští strachy a úzkosti. Harmonizační proces uzavřeme masáží LAKŠMÍ, harmonizační masáží prsou, která probouzí ženský pocit štěstí. Lakšmí přispívá k omlazování, povzbuzení imunity a podpoře hormonálního systému.


2) TRANSFORMAČNÍ MASÁŽE

Do Transformačních masáží patří další tři úžasné masáže.

SARASVATÍ je masáž se zaměřením na nohy. Složí ke zkrášlování a detoxikaci, působí na játra, žlučník, urogenitální systém, slezinu, slinivku, podporuje v uzdravení kůži a podkoží. V neposlední řadě harmonizuje váhu těla.

GÁJATRÍ se zaměřuje na břicho a pánev. Slouží k centrování a zakořeňování člověka, otevírá kontakt s vlastní životní silou a zdrojem energie. Rozpouští strach ze smrti a strach ze života. Působí na žaludek, střeva, trávicí systém, ledviny, močové cesty a hormonální systém.

DEVÍ nebo-li celistvá je celotělová masáž. Je to perla mezi ženskými masážemi. Slouží k celostnímu ozdravení, zkrášlení, povzbuzení funkce orgánů, posílení životních sil, povzbuzení ženských vlastností a ženského štěstí. Zbavuje strachů a psychického napětí, uvolňuje tělo. Podporuje meditativnost a všestranný talent zvláště k umění.


JAK MASÁŽE PROBÍHAJÍ?

Harmonizační masáže trvají čistého času asi 50 minut, avšak celé naše setkání zabere přibližně 70 minut, jelikož se před masáží ještě provádí dvě krátké procedury, na naladění a pro zvýšení účinku masáže.

Transformační masáže jsou o kousek delší. Sarasvatí a Gájatrí trvají čistého času asi 65 minut, celotělová Deví trvá 90 minut. Tudíž celé naše setkání zabere přibližně 90 resp. 120  minut, jelikož se před masáží (stejně jako u předchozích)  provádí dvě krátké procedury, na naladění a pro zvýšení účinku masáže.

Po masáži je dobré si ještě posdílet zážitky z masáže nad hrnkem čaje a celkově nikam nespěchat, jelikož prožitek bude ještě doprobíhat. Doporučuji si na masáž v diáři vyhradit dostatek času a vzhledem k tomu, že se při masáži používá kvalitní a nahřátý sezamový olej, přijít v oblečení, kterému případný nesetřený olej nevadí.

Ještě nemáš svůj termín? Klikni sem a můžeš to napravit